Společnost Growatt je světová jednička v oblasti chytrých energetických řešení. Díky rychlé instalaci, kvalitní technologii a cenové dostupnosti se řadí mezi 3 nejlepší dodavatele fotovoltaických střídačů.  Podle organizace IHS Markit and Wood Mackenzie patří firma Growatt mezi 10 největších dodavatelů fotovoltaických invertorů na světě.

Hybridní třífázový střídač značky Growatt s EURO účinností 97,5% a 100% asymetrií. S výkonem 10kW je ideálním řešením pro domácí a menší komerční systémy. Chlazení probíhá přirozeně, bez ventilátoru, a díky tomu je jeho hlučnost výrazně snížena. Má zálohovaný výstup EPS, který umožňuje záložní napájení při výpadku elektrické sítě. Disponuje vysokou úrovní ochrany IP65 a spoustou variant pracovních režimů. Splňuje podmínky pro dotaci Nová zelená úsporám. Záruka je 10 let.

Baterie značky Growatt s kapacitou 2,56 kWh. Jedná se o bezpečnou baterii bez kobaltu LiFePO4. Baterie má snadnou instalaci a moderní vzhled, a to především díky modulárnímu designu. Součástí balení je také BMS, který je nezbytnou součástí bateriového modulu. BMS měří systémové napětí a proud a teplotu článků, SOC a PCBA.

Společnost Solax Power patří ke špičce v oblasti fotovoltaiky. Již třikrát po sobě získala prestižní ocenění „Top Brand PV“ od německé poradenské společnosti EuPD Research. Jednou z hlavních výhod této společnosti je široké portfolio, které uspokojí všechny možné požadavky zákazníků. Solax Power je znám především svou špičkovou kvalitou, které odpovídají také jejich ceny. V rámci instalace fotovoltaických systémů na značku Solax Power spoléhá v České republice také světová energetická společnost E-ON.

Nový X-Hybridní třífázový střídač od firmy SolaX je nejnovější realizací předního sortimentu hybridních střídačů, který nabízí flexibilní a škálovatelné řešení jak pro domácí, tak i komerční použití se standardní zárukou 10 let

V testech kvality získaly panely Canadian Solar vysoké hodnocení od California Energy Commission’s PVUSA. Tyto panely snesou zatížení sněhem až 5400 Pa a větrem až 3600 Pa.

Nejnovější výkonová řada s kapacitou 5,8 kWh (T-BAT–Master battery pack / HV11550–Slave battery pack) v technologii LFP je dalším doplňkem baterií.

BENEFITY FOTOVOLTAIKY

Finanční úspora

snížení účtů za elektřinu

Energetická soběstačnost

ochrana proti výpadkům sítě

Téměř nulová údržba

 žádné další revize

Ohleduplnost vůči životnímu prostředí 

Možnost získání dotací

Rychlá instalace

Dlouhá životnost, záruka

Krok do budoucna

NABÍZENÉ SYSTÉMY

Fotovoltaika s akumulací do vody 

+ řešení s nejnižší pořizovací cenou
+ většinu roku máte dostatek teplé vody zadarmo

Fotovoltaika s akumulací do baterie

+ Ochrana proti výpadkům proudu
+ schopnost vyrovnání se se změnami počasí 
+ nadbytek energie vyrobené přes den můžete použít v noci 
+ vyšší dotace než u fotovoltaiky s akumulací do vody
+ větší úspora za elektřinu = rychlejší návratnost investice

Kombinace fotovoltaiky a tepelného čerpadla

+ komplexní řešení
+ nejvíce ekologické řešení
+ nejvyšší dotace
+ úspora v létě i zimě

CO ZÍSKÁTE SPOLUPRACÍ S NÁMI?

Odbornou konzultaci

Nabídku sestavenou na míru

Vyřízení dotací

Zajištění kompletní administrativy

Veškeré komponenty

Montáž

Nadstandartní záruky nejen na materiál

Pozáruční servis

NABÍDKA SYSTÉMU

Fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterie velikost S

Výkon elektrárny: 5,4 kWp
Výkon panelu: 455 Wp
Počet panelů: 12
Baterie: 11,6 kWh
Triple power
Očekávaná roční výroba elektrárny (v Čr):5400 kWh = 5,4 MWh

Fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterie velikost L

Výkon elektrárny: 9,9 kWp
Výkon panelu: 455 Wp
Počet panelů: 22
Baterie: 11,6 kWh
Triple power
Očekávaná roční výroba elektrárny (v Čr):9900 kWh = 9,9 MWh

Fotovoltaická elektrárna sestavená přímo pro Vás na míru

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jak fotovoltaická elektrárna funguje?

Fotovoltaická elektrárna vyrábí elektrickou energii, kterou lze ihned využít v domácnosti nebo ji např. uložit do baterií. Funguje na základě fotoelektrického jevu. Dopadem slunečních paprsků na panely vzniká stejnosměrný proud, který je přeměněn na proud střídavý pomocí střídače. 

Kolik ušetřím, jestliže si pořídím fotovoltaickou elektrárnu?

Roční úspora na energiích, stejně jako doba návratnosti počáteční investice závisí na mnoha faktorech. Roční úspora může činit až 80 % a investice se Vám může vrátit už za 7 let. Pokud Vás zajímá, zda je fotovoltaická elektrárna vhodným ekonomickým řešením i pro Vás, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci Vám rádi poradí. 

Kolik mě bude pořízení fotovoltaické elektrárny stát?

Pořizovací cena se odvíjí od typu fotovoltaické elektrárny. Základní ceník můžete najít na našich stránkách. Přesnou cenovou nabídku Vám zdarma sestaví a zašle náš obchodní zástupce po předchozí konzultaci.

Jak zjistím, jaká fotovoltaická elektrárna je pro mě nejlepší? 

Nejjednodušší možností je vyplnit krátký formulář na našich stránkách, na základě kterého Vás v nejbližších dnech kontaktuje náš obchodně-technický zástupce. Ten s Vámi zkonzultuje vše potřebné a pomůže Vám se sestavením pro Vás nejvhodnějšího řešení.

Mohu si pořídit fotovoltaickou elektrárnu i pokud nemám střechu na jih?

Ano, střecha na jih je sice nejideálnější, není však nutnou podmínkou. Bez problémů lze využít i stranu východní a západní. Je zde však nutno počítat s mírnou ztrátou, což se v praxi řešení přidáním panelu/ů navíc. 

Je jisté, že získám dotaci?

V případě, že na ni máte nárok, dodržíte všechny podmínky a podáte správně žádost, tak ano.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, nemusíte si s zdlouhavým studiem podmínek ani administrativou dělat starosti. Naši odborníci Vám vysvětlí, zda a na jakou dotaci nárok máte a následně se i postarají o její kladné vyřízení.

Je údržba fotovoltaické elektrárny náročná? 

Údržba fotovoltaické elektrárny je snadnější, než si vůbec dokážete představit. Hotové dílo Vám předáme zrevidované a žádné další revize Vás již nečekají. Také starost o panely je prakticky nulová. Fotovoltaická elektrárna pracuje pro Vás, ne Vy pro ni.

Co se stane s vyrobenou elektrickou energií, kterou zrovna nestihnu využít?

Vzhledem k nízkým výkupním cenám a vysokým prodejním cenám elektrické energie, které jsou nyní na našem trhu, je výhodné fotovoltaickou elektrárnu sestavit tak, aby do sítě odcházelo co nejméně přebytků. Nejvhodnějším řešením jsou fotovoltaické elektrárny s bateriemi. Baterie ukládají vyrobenou energii v době, kdy ji nestíháte využít a poskytují Vám ji v době, kdy je Vaše potřeba vyšší než aktuální výroba.

Další možností může být virtuální baterie nebo akumulace přebytečné energie do vody. 

Jestliže Vám na sebe nyní zanechám kontakt, za jak dlouho budu mít funkční fotovoltaiku na střeše?

Ačkoli samotná montáž fotovoltaické elektrárny zabere nanejvýš pár dní, s veškerou administrativou kolem už to tak růžové není.  Přesto Vám jako firma můžeme slíbit poměrně rychlé termíny realizace, jelikož přijímáme pouze tolik zakázek, kolik jsme schopni zvládnout bez prodloužení termínů. 

Aktuálně jsou pro nás reálné realizace do 4 měsíců od schválení dotace. 

Získejte cenovou nabídku

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Moderní energie, s.r.o. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.