FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ = FOTOVOLTAIKA BEZ STAROSTÍ

Rozhodli jste se pořídit si vlastní fotovoltaickou elektrárnu, tápete však v tom, jaká je pro Vás nejvýhodnější? Jste přehlcení informacemi a děsí Vás veškerá administrativa kolem? Rádi byste měli jistotu získání dotací? Hledáte nejsnadnější cestu?
Řešení je jednoduché – FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ

Komplexní servis od A do Z

Zvolíte-li fotovoltaiku na klíč, odpadnou Vám veškeré starosti nejen s výběrem nejvhodnější FVE, projektovou dokumentací, podáním žádosti o dotace i žádosti o připojení k distribuční soustavě, ale také se zajištěním odborné montáže i s následnou revizí. Součástí je rovněž záruční servis. Možnost na klíč je tak tou nejlepší možností, která  Vám poskytne maximální míru komfortu během celého procesu i předpoklad nejlepšího výsledku, tedy i nejrychlejší návratnosti Vaší investice, jelikož pouze s dobře nastavenou FVE využíváte maximum vyrobené energie, tedy i nejvíce spoříte.

Jak celý proces probíhá u nás?

  1. Nezávazná poptávka

Vše začíná nezávaznou poptávkou, o které nám dáte vědět vyplněním formuláře na našich stránkách. Na základě tohoto Vás bude v nejbližších dnech kontaktovat náš obchodně-technický zástupce a sjedná si s Vámi osobní schůzku.

  • Osobní konzultace

Osobní konzultace je stále nezávazná a zdarma. Probíhá ideálně na místě plánované realizace, aby měl náš zástupce možnost vyhodnotit geografickou polohu budovy, typ střešní krytiny, sklon střechy, její plochu a spoustu dalších, pro instalaci fotovoltaiky důležitých, parametrů. Klíčový je rovněž rozhovor s Vámi, cílem kterého je zjistit co nejvíce informací o Vašich preferencích a potřebách Vaší domácnosti. Kromě toho máte samozřejmě možnost klást otázky a nechat si vysvětlit vše, co Vám není jasné.

  • Nabídka

Z informací zjištěných během osobní konzultace  jsme již schopni vytvořit návrh řešení přímo pro Vás na míru dle parametrů domu, Vašich potřeb i požadavků dotačního programu. Daný návrh Vám zašleme včetně cenové kalkulace.

  • Administrativa

V případě, že budete s naší nabídkou spokojeni, připravíme smlouvu a po jejím podpisu již veškerou administrativu od vytvoření projektu, přes žádost o připojení mikrozdroje, po vyřízení dotací, zajistíme my.

  • Montáž + revize

Jakmile to bude možné, přejdeme k montáži. Náš tým odborníků provede instalaci včetně napojení na elektroinstalaci.  Zajistíme nutnou revizi a výměnu elektroměru. To vše v co nejkratším čase pro zachování Vašeho pohodlí.

  • Finále

Na závěr Vám vysvětlíme, jak Vaši novou FVE používat a doložíme provedené práce Státnímu fondu životního prostředí.

  • Vyplacení dotací

Nejpozději do 9 týdnů obdržíte na Váš účet státní dotaci.